Ad

Drodzy gracze, przed nami kolejne zaplanowane usprawnienia w TFM.
Tym razem zmiany dotyczą zwiększenia roli zarządu klubu w grze. Rozszerzamy dotychczasowe funkcjonalności o zwiększenie kontroli zarządu klubu nad poczynaniami managerów.

Niektórzy z graczy dbają o finanse klubu mniej od innych, czasem doprowadzając do zadłużenia klubu. W takiej sytuacji zarząd będzie oczekiwał poprawy finansów oraz wyznaczy termin (około 2 tygodnie) na dokonanie tego.

Kolejną rzeczą jest utrzymywanie odpowiednio szerokiej kadry piłkarzy, która pozwoli na wystawienie pełnego składu meczowego - pozwala to na takie zarządzanie składem aby unikać walkowerów.
Jeśli w drużynie będzie mniej niż 18 piłkarzy to zarząd wyznaczy managerowi czas (około miesiąc) na zakontraktowanie nowych piłkarzy. Poza trwaniem okna transferowego będzie można temu zaradzić zatrudniając bezrobotnych piłkarzy. W czasie okna transferowego będą to mogły być także zwykłe transfery.

W przypadku gdy gracz nie będzie dokonywał poprawy swoich działań, zarząd klubu będzie mógł go zwolnić ze stanowiska managera.

Takie zasady będą obowiązywały już niedługo - dlatego polecamy śledzić naszego Bloga TFM.

W przyszłości zarząd będzie monitorować także inne kwestie związane ze sposobem zarządzania klubem.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany Wam się spodobają.

Copyright © 2014 by 2DEV (0.792 sec)
English, more...